Losowy produkt
Programy_Edu_Gwiazdkowe.jpg

Zabawy edukacyjne

Cena:20.00
Wizyt:
Dzisiaj: 55 Wszystkich: 562285
Przejdź do strony Fundacji Świat według Ludwika Braillea

UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

o nas

Szanowni Państwo!

Pragniemy na tej stronie prezentować oferowane przez nas produkty, a także przedstawiać inne tematy, mogące zainteresować szerszy ogół naszych klientów i sympatyków.

Naszą działalność realizujemy poprzez:

  1. Udzielanie wszechstronnej pomocy osobom niewidomym, niedowidzącym, niepełnosprawnym ruchowo oraz cierpiącym na szereg innych dysfukcji w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu komputerowego i oprogramowania. Uwzględniamy potrzeby i indywidualne upodobania. Zakupiony u nas sprzęt dostarczamy do mieszkań klientów, gdzie jest bezpłatnie instalowany. Na życzenie zainteresowanych przygotowujemy instrukcję w brajlu, powiększonym drukiem lub na płytach kompaktowych.
  2. Prowadzenie szkoleń komputerowych.
    Szkolenia odbywają się w ciągu całego roku. Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów i dobrą bazę szkoleniową. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia indywidualnego w siedzibie firmy lub miejscu zamieszkania zainteresowanego.
  3. Rozprowadzanie sprzętu rehabilitacyjnego i pomocy naukowych. Oferta przedstawia szeroki asortyment sprzętu elektronicznego, brajlowskiego oraz urządzenia ułatwiające codzienne funkcjonowanie.
  4. Wydawnictwa brajlowskie i czarnodrukowe. Przygotowywane przez nas pozycje są wydawane w wersji brajlowskiej, czarnodrukowej (powiększony druk) i na płytach kompaktowych. Posiadamy bogaty park maszynowy i duże moce przerobowe.

Na naszych stronach nie znajdziesz naiwnej reklamy ani oferty tandetnego sprzętu. Będziesz uczciwie informowany o zaletach i wadach każdego produktu. Dołożymy wszelkich starań, aby zakupiony u nas towar spełniał Twoje oczekiwania.

  Z poważaniem

Ryszard Dziewa