UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

o nas

Szanowni Państwo!

Pragniemy na tej stronie prezentować oferowane przez nas produkty, a także przedstawiać inne tematy, mogące zainteresować szerszy ogół naszych klientów i sympatyków.

Naszą działalność realizujemy poprzez:

  1. Udzielanie wszechstronnej pomocy osobom niewidomym, niedowidzącym, niepełnosprawnym ruchowo oraz cierpiącym na szereg innych dysfukcji w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu komputerowego i oprogramowania. Uwzględniamy potrzeby i indywidualne upodobania. Zakupiony u nas sprzęt dostarczamy do mieszkań klientów, gdzie jest bezpłatnie instalowany. Na życzenie zainteresowanych przygotowujemy instrukcję w brajlu, powiększonym drukiem lub na płytach kompaktowych.
  2. Prowadzenie szkoleń komputerowych.
    Szkolenia odbywają się w ciągu całego roku. Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów i dobrą bazę szkoleniową. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia indywidualnego w siedzibie firmy lub miejscu zamieszkania zainteresowanego.
  3. Rozprowadzanie sprzętu rehabilitacyjnego i pomocy naukowych. Oferta przedstawia szeroki asortyment sprzętu elektronicznego, brajlowskiego oraz urządzenia ułatwiające codzienne funkcjonowanie.
  4. Wydawnictwa brajlowskie i czarnodrukowe. Przygotowywane przez nas pozycje są wydawane w wersji brajlowskiej, czarnodrukowej (powiększony druk) i na płytach kompaktowych. Posiadamy bogaty park maszynowy i duże moce przerobowe.

Na naszych stronach nie znajdziesz naiwnej reklamy ani oferty tandetnego sprzętu. Będziesz uczciwie informowany o zaletach i wadach każdego produktu. Dołożymy wszelkich starań, aby zakupiony u nas towar spełniał Twoje oczekiwania.

  Z poważaniem

Ryszard Dziewa