klawiatury specjalistyczne

Klawiatury specjalistyczne dla niepełnosprawnych ruchowo są doskonałą pomocą dla osób mających problemy manualne. Większość tego typu klawiatur ma powiększone i lekko działające klawisze. Do wielu modeli tego typu klawiatur dostępne są również specjalne nakładki zapobiegające przypadkowemu naciśnieciu innego klawisza podczas pisania. Dostępne są też specjalne klawiatury dla osób mających problemy w komunikowaniu się.

 

Sortuj wg:
 • Plastikowa podkładka pod klawiaturę

  Podkładka pod klawiaturę

  Specjalistyczna podkładka pod klawiaturę, która umożliwia ustawienie klawiatury pod kątem. Zwiększa to ergonomię pracy.

  Cena:279.00
 • Klawiatury VisionBoard 2

  VisionBoard 2 - klawiatura specjalistyczna

  Atrakcyjnie i innowacyjnie zaprojektowana klawiatura dla dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, a zwłaszcza osób niepełnosprawnych. Doskonale wykorzystywana w nauce pisania i obsługi komputera.

  Klawiatura z białymi klawiszami i czarnymi oznaczeniami.
   

  Cena:429.00
 • Klawiatura Clevy

  Klawiatura Clevy

  Atrakcyjnie i innowacyjnie zaprojektowana klawiatura dla dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, a zwłaszcza osób niepełnosprawnych. Doskonale wykorzystywana w nauce pisania i obsługi komputera.

  Cena:619.00
 • Klawiatura Maltron do pisania za pomocą np. ust

  Klawiatura Maltron do pisania za pomocą głowy lub ust

  Kształt i układ oraz możliwość zamocowania klawiatury Head/Mouth na statywie powodują, że stanowi najwygodniejsze narzędzie dla osób posługujących się wskaźnikiem do pisania.

  Cena:2699.00
 • Maltron Single Handed dla praworęcznych

  Maltron Single Handed - klawiatura do pisania jedną ręką

  Klawiatury Maltron Single Handed ukształtowano w taki sposób, aby wyjść naprzeciw tym, którzy muszą pracować na klawiaturze za pomocą jednej ręki.

  Cena:2699.00
 • Ergonomiczna klawiatura Maltron 3 D

  Maltron 3 D - klawiatura ergonomiczna

  Klawiatury Maltron 3D zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić jak największą efektywność i ergonomiczność pracy na komputerze. Stworzona jest tak, aby optymalnie ustawić pozycję każdego palca i nie doprowadzić do jego nadwyrężenia.

  Cena:3499.00
 • Klawiatura Maltron Expanded

  Klawiatura Maltron Expanded

  Mocna konstrukcja klawiatury Maltron Expanded i otoczone ramkami klawisze, sprawiają, że jest ona dobrym narzędziem pracy dla osób z porażeniem, niedowładem lub piszących przy pomocy stóp.

  Cena:4649.00