urządzenia do sterowania wzrokiem

Urządzenia do sterowania wzrokiem mogą zastąpić zarówno mysz jak i klawiaturę komputerową. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają problem ze sterowaniem komputerem za pomocą ruchów głowy, czy innymi urządzeniami zastępującymi mysz.

Sortuj wg:
 • Urządzenie do sterowania wzrokiem IntelliGaze

  Alea IntelliGaze - urządzenie do sterowania wzrokiem wraz z oprogramowaniem

  System IntelliGazeTM  składa się z eyetrackera, podłączanego do komputera za pomocą kabla USB i mocowanego do monitora adapterem VESA oraz oprogramowania pozwalającego, po jednokrotnej, prostej kalibracji, na kontrolowanie wszystkich aplikacji działających z systemem Windows.

  Cena:11699.00
 • Urządzenie do sterowania wzrokiem EyeTech TM5

  EyeTech TM5 - urządzenie do sterowania wzrokiem

  Urządzenie EyeTech reprezentuje technologie eyetrackingu – śledzenia ruchu gałek ocznych przez kamery umieszczane na komputerze. Ruchy gałek ocznych bezpośrednio odpowiadają za ruchy kursora, urządzenie to umożliwia obsługę aplikacji komputerowych osobom z niepełnosprawnością ruchową.

  Cena:6999.00
 • PCEye 5 z opakowaniem

  PCEye - sterowanie wzrokiem

  Steruj komputerem z systemem Windows, używając tylko wzroku, nawet na zewnątrz !!!

  Nowy PCEye to fantastyczne urządzenie do sterowania komputerem przy użyciu Waszych oczu.

  Cena:9299.00
 • Urządzenie myGaze Power

  myGaze Power - urządzenie do sterowania wzrokiem

  myGaze Power to nowy eye tracker, który korzystając z dołączonego oprogramowania Eye Mouse Power zapewnia dostęp do wszystkich interesujących aktywności komputerowych: Internetu, mediów społecznościowych, muzyki i filmów, gier, programów służących do komunikacji i rozmaitych innych.

  Cena:9299.00