urządzenia zastępujące mysz

Z myślą o osobach niepełnosprawnych ruchowo, sparaliżowanych lub po prostu mającyh problemy manualne, powstało wiele urządzeń, które mają na celu zastąpić klasyczną mysz komputerową i dzięki temu umożliwić korzystanie z komputera.

 

Sortuj wg:
 • Urządzenie zastępujące mysz Optima Joystick

  Optima Joystick

  Optima Joystick jest zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby osób z niepełnosprawnością ruchową kończyn górnych w obsłudze komputera. Kursor porusza się pod wpływem lekkiego dotyku (0,5 Newtonów) w sposób precyzyjny, co pozwala na swobodną nawigację i wybór obiektów znajdujących się na monitorze komputera.

  Cena:1499.00
 • Urządzenie zastępujące mysz HeadMouse Nano

  HeadMouse Nano - sterowanie myszą za pomocą ruchów głowy

  HeadMouse zastępuje standardową mysz komputerową. Przeznaczona jest dla osób, które nie mogą używać rąk lub mają problemy z obsługą tradycyjnej myszy. HeadMouse przekształca naturalne ruchy głowy użytkownika w ruch wskaźnika myszy.

  Cena:5999.00
 • Urządzenie sterujące Sip Puff Switch

  Sip Puff Switch - sterowanie poprzez wdech i wydech

  Sip Puff Switch to urządzenie montowane na głowie, pozwalające na przekazywanie do komputera, czy innego urządzenia, takiej informacji, jak klikanie myszką, czy przyciskanie przycisku.

  Cena:1799.00
 • Urządzenie do sterowania komputerem System Sensor MYSZ

  System Sensor MYSZ

  „System Sensor MYSZ” można tak zaprogramować, że za pomocą jednego dowolnego przycisku możemy pisać i posługiwać się komputerem. Posługując się do tego celu klawiaturą ekranową.

  Cena:1100.00
 • Urządzenie do sterowania System Sensor wersja V5

  System Sensor wersja V5

  Urządzenie podłącza się bezpośrednio do gniazda USB, system jest zasilany z wejścia USB komputera lub z dodatkowego zasilacza USB-DC 5V.

  Cena:1700.00
 • Urządzenie Quha Zono

  Quha Zono - sterowanie myszą za pomocą ruchu głowy

  Quha Zono to bezprzewodowa, żyroskopowa mysz zaprojektowana dla specjalnych potrzeb. Zapewnia pełny, precyzyjny i intuicyjny dostęp do komputera za pomocą niewielkich ruchów głowy.

  Ponieważ jest urządzeniem kompletnie bezprzewodowym, małym i lekkim, można je nosić na wiele rozmaitych sposobów: na oprawkach od okularów, opasce, czapce z daszkiem i tak dalej, jak komu wygodniej.

  Cena:6099.00
 • Urządzenie Quha Pufo+

  Quha Pufo+ - moduł dla myszy żyroskopowej Quha Zono

  Quha Pufo+ to moduł dla myszy żyroskopowej Quha Zono, który umożliwia funkcję klikania za pomocą wydechu. Dzięki temu stosowanie myszy nagłownej jest jeszcze bardziej wygodne i wszechstronne, a pisanie za pomocą klawiatury ekranowej – szybsze. Posiada zintegrowany klips umożliwiający mocowanie do okularów oraz regulowany pałąk do mocowania na głowie, dzięki czemu jest łatwy do noszenia.

  Cena:1999.00
 • GlassOuse - urządzenie zastępujące mysz

  GlassoUse - rodzaj alternatywnej myszy

  Bardzo lekkie (47,2 g) bezprzewodowe urządzenie zaprojektowane, by pomóc tym osobom, które ze względu na ograniczone możliwości nie mogą w pełni korzystać z technologii. GlassoUse, który jest rodzajem myszy alternatywnej, daje możliwość kontrolowania komputera, tabletu czy telewizora z funkcją Smart TV.

  Wersja Pro pozwala na podłączenie trzech urządzeń.

  Cena:2999.00
 • Przełącznik Savant Elite2 Dual Pedal

  Savant Elite2 Dual Pedal - przełącznik lewego i prawego kliknięcia myszy

  Savant Elite2 Dual Pedal to programowalny pedał nożny USB dla komputerów Windows i Mac. Pedały domyślnie zaprogramowane są w taki sposób, że lewy i prawy wykonują odpowiednio funkcję lewego i prawego przycisku myszy. Można je w bardzo łatwy i szybki sposób przeprogramować na wykonywanie takich funkcji, jak Kopiuj,

  Cena:899.00
 • Przełącznik Single Pedal for Savant Elite2 & JSB

  Single Pedal for Savant Elite2 & JSB - rodzaj przycisku

  Single Pedal for Savant Elite2 & JSB to pojedynczy pedał nożny ze złączem mini-jack pełniący funkcję dodatkowego przycisku współpracującego z dowolnym modelem przełączników nożnych Kinesis USB. Można go podłączyć do przełącznika nożnego Kinesis Savant Elite2 & JSB wyposażonego w dodatkowe wejście typu jack albo do dwuportowego samodzielnego modułu sterującego.

  Cena:499.00