drukarki brajlowskie

Drukarki brajlowskie pozwalają wydrukować tekst z komputera w postaci pisma brajla. Często tekst taki wymaga przed wydrukiem odpowiedniego przygotowania w specjalnym edytorze. Niektóre drukarki oferują proste, automatyczne generowanie dokumentów brajlowskich gotowych do wydruku, ale przygotowanie bardziej złożonych dokumentów zdecydowanie wymaga zastosowania specjalnych edytorów brajla.

Sortuj wg:
 • Mała, kompaktowa drukarka brajlowska EmBraille

  VP EmBraille - mała drukarka brajlowska

  EmBraille to najmniejsza drukarka brajlowska od firmy ViewPlus. Jest to niedrogie rozwiązanie drukowania brajlem, idealna do użytku w domu lub w biurze. Ta solidna i kompaktowa drukarka tłoczy Brailla z prędkością 25 znaków na sekundę. Drukuje na pojedynczych arkuszach lub na papierze ciągłym (składanka). Zawiera pakiet oprogramowania Tiger® Software Suite, który umożliwia drukowanie brajlem z MS Word za pomocą jednego naciśnięcia przycisku.

  Cena:9999.00
 • Drukarka Columbia z rodzinyViewPlus

  VP Columbia 2 - drukarka brajlowska

  ViewPlus Columbia, to nowa, szybka drukarka od firmy ViewPlus, która umożliwia wydruk brajlowski z prędkością do 100 znaków na sekundę oraz dwustronny druk brajlowski na papierze ciągłym (składanka).

  Lider na rynku drukarek brajlowskich, umożliwiających wydruk grafiki wypukłej. Zapewnia intuicyjną i prostą obsługę. Wyposażona jest w interfejs dźwiękowy w języku polskim.

  Cena:14899.00
 • Elektroniczna maszyna brajlowska<br>Mountbatten Brailler Tutor<br>- widok od przodu z lewej

  Mountbatten Brailler Tutor - elektroniczna maszyna brajlowska z funckją drukarki

  Mountbatten Brailler Tutor to kompletne centrum nauki brajla dla dzieci i ich nauczycieli. Jako profesjonalny zasób Mountbatten Brailler oferuje wyjątkową łączność oraz oprogramowanie wspierające elastyczne potrzeby dydaktyczne i edukacyjne. To proste narzędzie, które można wykorzystać do rozwijania znajomości symboli i znaków brajlowskich.

  Cena:14999.00
 • Drukarka brajlowska ViewPlus Tiger Max

  ViewPlus Tiger Max - drukarka brajlowska

  Drukarka brajlowska drukująca grafikę wypukłą w wysokiej rozdzielczości.

  Dzięki technologii „Powered by Tiger” można drukować wprost z aplikacji Windows (np. z Worda).

  Cena:31999.00
 • Drukarka brajlowska ViewPlus Emprint SpotDot

  ViewPlus Emprint SpotDot - drukarka brajlowska

  Drukarka brajlowska VP SpotDot  to niepowtarzalna jakość wydruków brajlowskich i kolorowych. Jest ulepszoną wersją Emprint i zachowując wszelkie dotychczasowe możliwości oferuje nowe opcje.

  Cena:34999.00
 • Drukarka brajlowska ViewPlus Premier 100

  ViewPlus Premier 100 - drukarka brajlowska

  Drukarki Elite i Premier umożliwiają szybki wydruk pisma braille’a i grafiki wypukłej z dużą dokładnością i wydajnością. Dzięki tym drukarkom można wydrukować książkę (podręcznik) pismem braille’a wraz z bardziej szczegółową, niż w innych urządzeniach tego typu, grafiką wypukłą. Przekonstruowanie punktu brajlowskiego w Tiger Elite & Premier Series zwiększa czytelność braille’a oraz pozwala zachować dużą szczegółowość grafiki wypukłej.

   

  Cena:44599.00
 • Drukarka brajlowska ViewPlus Elite 200

  ViewPlus Elite 200 - drukarka brajlowska

  Drukarki Elite i Premier umożliwiają szybki wydruk pisma braille’a i grafiki wypukłej z dużą dokładnością i wydajnością. Dzięki tym drukarkom można wydrukować książkę (podręcznik) pismem braille’a wraz z bardziej szczegółową, niż w innych urządzeniach tego typu, grafiką wypukłą. Przekonstruowanie punktu brajlowskiego w Tiger Elite & Premier Series zwiększa czytelność braille’a oraz pozwala zachować dużą szczegółowość grafiki wypukłej.

  Cena:62999.00
 • Moduł czarnodrukowy InkConnect do Tiger Elite i Premier

  InkConnect do Tiger Elite i Premier - atramentowy moduł czarnodrukowy

  Atramentowy moduł czarnodrukowy InkConnect do Tiger Elite i Premier to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby jednocześnie drukować w czarnodruku i brajlu. Współpracuje z drukarkami firmy ViewPlus: Elite i Premier.

  Cena:16299.00
 • Drukarka brajlowska VP Delta firmy ViewPlus

  VP Delta 2 - drukarka brajlowska

  VP Delta to drukarka brajlowska. Idealnie łączy wydruk grafiki dotykowej i brajla z prędkością 120 znaków na sekundę. Papier wielkoformatowy i wiodąca w branży grafika dotykowa w biurkowej drukarce brajlowskiej.

  Cena:19999.00
 • Drukarka brajlowska Index Basic-D V5

  Index Basic-D V5 - drukarka brajlowska

  Basic jest doskonałą drukarką Brajlowską. Jest przenośna, łatwa w użyciu, o eleganckim wyglądzie. Basic łączy w sobie doświadczenie i kreatywność najbardziej popularnych drukarek brajlowskich. Oferuje stabilne tłoczenie przez cały dzień bez konieczności stałej kontroli. Basic jest idealną drukarką zarówno do domu, jak i biura. D oznacza możliwość dwustronnego druku brajlowskiego w standardzie Index Braille. Za Basic przemawia jego stabilność. Do drukarki można zainstalować ciągły składany papier w pudełku (fan fold) i będzie ona drukować cały dzień. Basic jest przyjazny dla użytkownika, charakteryzuje się wysoką jakością tłoczenia i prostotą obsługi.

  Cena:15299.00
 • Drukarka brajlowska Index Everest-D V5

  Index Everest-D V5 - drukarka brajlowska

  Everest to drukarka brajlowska, która jest jedną z najpopularniejszych drukarek brajlowskich, dających możliwość drukowania brajlem na pojedynczych arkuszach papieru. Idealnie nadaje się do wytłaczania dokumentów, książek Brajlowskich, etykiet i wizytówek. Umożliwia druk dwustronny na pojedynczych kartkach papieru. Do druku można wykorzystywać ogólnodostępny standardowy papier. Charakteryzuje się dużą prostotą obsługi, tłoczeniem wysokiej jakości brajla oraz możliwością druku grafiki wypukłej.

  Cena:19499.00
 • Szafa dźwiękochłonna Acoustic Hood dla drukarki Index Everest V5

  Acoustic Hood V5 - szafa dźwiękochłonna do drukarki Index Everest v5

  Specjalnie dla drukarek Index Everest v5 dostępna jest w naszej ofercie szafa dźwiękochłonna przeznaczona dla tego właśnie modelu. Konstrukcja szafy zapewnia redukcję poziomu hałasu, ograniczając go nawet o ponad 90%. Tym samym hałas powstały podczas tłoczenia Braille’a na Index Everest v5 nie jest uciążliwy dla najbliższego otoczenia.

  Cena:5549.00