odtwarzacze książek i dyktafony

Odtwarzacze książek mówionych pozwalają na czytanie książek w formacie DAISY, mp3 i NPN-Czytak, a także książek i dokumentów tekstowych.

Odtwarzacze książek mówionych pozwalają osobom niewidomym i słabowidzącym na obcowanie z literaturą. Dzięki udźwiękowionemu menu, mogą być bezproblemowo obsługiwane przez osoby niewidome. Wszystkie obecnie oferowane odtwarzacze mają wbudowany dyktafon cyfrowy, a większość także szereg innych dodatkowych funkcji. Oferta tego typu urządzeń jest bogata, dzięki czemu każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

 

Sortuj wg:
 • Czytak 4 - widok z przodu

  Czytak 4 - odtwarzacz z dyktafonem

  Czytak 4 to przyjazny i łatwy w obsłudze odtwarzacz audiobooków i muzyki skonstruowany z myślą o niewidomych, ale też doskonały dla osób starszych.

  Słuchanie audiobooków nigdy dotąd nie było tak wygodne i łatwe. Polecamy Czytaka wszystkim, którzy lubią a nie mogą czytać książek drukowanych. Książki czytają dla Ciebie wybitni lektorzy i aktorzy.

  Cena:619.00
 • Orion ECE - widok z przodu

  Orion ECE - odtwarzacz książek z dyktafonem

  Orion ECE to doskonały odtwarzacz książek z wbufoanym dyktafonem cyfrowym, który jest rozwinięciem swego poprzednika o nazwie Orion.

  Wyposażono go w łącze WiFi, zatem posiada możliwość korzystania z Daisy Online, słuchania radia internetowego i podkastów. Model ten obsługuje karty pamięci SD, a nie micro SD, jak jego poprzednik, co sprawia, że wymiana kart pamięci jest łatwiejsza.

  Cena:1350.00
 • Milestone 112 Ace z przodu

  Milestone 112 Ace – dyktafon

  Milestone 112 to bardzo wydajny, udźwiękowiony, łatwy w obsłudze i niezwykle wytrzymały dyktafon. Spełnia wszystkie wymogi dyktafonu najwyższej klasy. Nagrywanie można rozpocząć nawet wówczas, gdy urządzenie znajduje się w stanie uśpienia.

  Cena:1293.00
 • Victor Reader Stream - widok z przodu, lekko z lewej

  Victor Reader Stream - odtwarzacz z dyktafonem

  Nowa, ulepszona wersja popularnego odtwarzacza.

  Najnowsza wersja urządzenia Victor Reader Stream firmy Humanware zapewnia dostęp do najnowocześniejszych mediów, więcej funkcji niż dotychczas, w połączeniu z wieloma funkcjami najnowszego oprogramowania, a wszystko w zgrabniejszej obudowie. Dzięki temu Stream jest bezkonkurencyjny w porównaniu z innymi odtwarzaczami cyfrowej książki mówionej.

  Cena:1799.00
 • PlexTalk - ujęcie z przodu z prawej

  Plextalk Pocket PTP1 - odtwarzacz i dyktafon

   Plextalk Pocket PTP1 to przenośny dyktafon i odtwarzacz, gwarantujący najwyższą jakość odtwarzania książek DAISY, dokumentów tekstowych, e-booków i plików Microsoft Word, umożliwiający także samodzielne tworzenie notatek w formacie DAISY.

  Cena:1867.00
 • Milestone 312 Ace

  Milestone 312 Ace – dyktafon i odtwarzacz

  Milestone 312 Ace to połączenie udźwiękowionego dyktafonu, odtwarzacza MP3 i odtwarzacza książek mówionych w formacie DAISY. Odtwarza również pliki tekstowe, odczytując je syntetycznym głosem przez głośnik lub słuchawki.

  Cena:2160.00
 • Plexyalk Linio Pocket

  Plextalk Linio Pocket - odtwarzacz i dyktafon

  Plextalk Linio Pocket to przenośny rejestrator dźwięku i odtwarzacz, gwarantujący najwyższą jakość odtwarzania książek DAISY, dokumentów tekstowych, e-booków, plików Microsoft Word i PDF i wielu innych formatów.

  Cena:2489.00
 • Victor Reader Trek - widok z przodu z lewej

  Victor Reader Trek - odtwarzacz, dyktafon i nawigacja w jednym

  VictorReader Trek łączy, najlepsze w swojej klasie, możliwości odtwarzacza książek mówionych VictorReader Stream z technologią nawigacji znajdującą się w Trekker Breeze.

  Cena:3399.00
 • Blaze ET - przód i tył

  Blaze ET - odtwarzacz i dyktafon

  Blaze ET to kolejny rewolucyjny, posiadający OCR  multi-odtwarzacz książek, dokumentów, muzyki, podcastów itd. To nieco bogatsza wersja urządzenia Blaze EZ.

  Blaze ET jest kolejnym po Blaze EZ odtwarzaczem książek mówionych. Ma Bluetooth, WiFi - można na nim słuchać internetowego radia plików Daisy i podcastów w sieci. Do dyspozycji jest także dyktafon nagrywający w formatach wav i mp3!

  Cena:3900.00
 • Plextalk PTN2 z góry

  Plextalk PTN2 – odtwarzacz

  Plextalk PTN2 to odtwarzacz DAISY wyposażony w napęd CD, umożliwiający słuchanie ulubionej muzyki z płyt. Urządzenie obsługuje pliki MP3 i wiele innych formatów plików audio.

  Cena:2018.00
 • Plextalk PTR2 - widok z góry

  Plextalk PTR2 – odtwarzacz DAISY i nagrywarka płyt CD

  Plextalk PTR 2 to udźwiękowiony, solidny, wytrzymały, wysokiej jakości odtwarzacz DAISY wyposażony w nagrywarkę płyt CD. Urządzenie obsługuje pliki MP3 oraz wiele innych formatów plików audio.

  Cena:4059.00
 • Olympus DM-770

  Olympus DM-720 - dyktafon cyfrowy z udźwiękowieniem

  Elegancki, srebrny design, łatwy w obsłudze interfejs i doskonała jakość dźwięku dzięki systemowi TRESMIC - DM-720 sprosta wszelkim Twoim wymaganiom i ułatwi codzienną pracę.

  Cena dotyczy samego dyktafonu, który jest dostępny w kliku zestawach.

  Cena:699.00