powiększalniki ekranowe

Powiększalniki ekranowe (zwane też telewizyjnymi) mogą wyświetlać powiększony obraz na telewizorze, monitorze komputera lub laptopa, albo na będącym ich integralną częścią ekranie. W zależności od konstrukcji i sposobu współpracy z ekranem, powiększalniki mogą być przenośne i stacjonarne.

Urządzenia te oferują bardzo duże poziomy powiększania. Wiele ze współczesnych powiększalników ekranowych wyposażonych jest w kamery i monitory HD, dzięki czemu jakość wyświetlanego obrazu jest bardzo dobra. Praktycznie standardem jest stosowanie różnych trybów tzw. fałszywych kolorów. Niektóre z powiększalników mogą jednocześnie obsługiwać podłączony do nich komputer, dzieki czemu można skonstruować sobie w domu czy w szkole doskonałe, uniwersalne stanowisko pracy.

Kilka modeli oferowanych obecnie powiększalników jest wyposażonych w moduł OCR i syntezator mowy, dzięki czemu osoba słabowwidząca może oprócz obserwowania powiększonego tekstu odsłuchać go.

Sortuj wg:
 • Powiększalnik i-See HD

  i-See HD - powiększalnik stacjonarny

  Ergonomiczny powiększalnik stacjonarny HD z monitorem LCD 22 lub 24 cale.

  Nowoczesny powiększalnik stacjonarny, łatwy w obsłudze i funkcjonalny. I-See jest wyposażony w duży ekran LCD na którym można z łatwością czytać najdrobniejszy tekst. Ponadto I-See posiada ruchomy pulpit z pełną blokadą oraz prosty w obsłudze panel kontrolny. i-See posiada funkcję przełączania obrazu, dzięki czemu może służyć jako monitor komputerowy.

  Cena:8499.00
 • Powiększalnik EasyViewer Full HD

  EasyViewer Full HD - ergonomiczny powiększalnik

  Powiększalnik EasyViewer Full HD to ergonomiczne urządzenie wykorzystujące technologię Full HD, delikatne oświetlenie pulpitu oraz pokaźny monitor LED do 43". Połączenie to daje niezwykle ostry i wyraźny obraz, żywe kolory i wysoki kontrast. Ponadto EasyViewer Full HD może pełnić rolę udźwiękowionego smart TV.

  Cena:13399.00
 • Powiększalnik Quartz Full HD

  Quartz Full HD - powiększalnik z funkcją monitora komputerowego

  Powiększalnik Quartz Full HD to ergonomiczne urządzenie wykorzystujące technologię Full HD, delikatne oświetlenie pulpitu oraz pokaźny monitor LED o rozmiarze do 43". Połączenie to daje niezwykle ostry i wyraźny obraz, żywe kolory i wysoki kontrast. Ponadto Quartz Full HD może pełnić rolę monitora komputerowego, a nawet stać się udźwiękowionym Smart TV.

  Cena:15599.00
 • Unikatowy powiększalnik Vocatex z OCR i TV

  Vocatex Standard i Plus - powiększalnik stacjonarny z OCR

  Vocatex to powiększalnik stacjonarny wykorzystujący technologię Full HD. . Oprócz powiększania tekstu w doskonałej jakości, Vocatex potrafi przeczytać powiększany tekst na głos w czasie rzeczywistym, a nawet stać się interaktywnym kinem domowym. Dostępny szeroki wachlarz monitorów: 22, 27, 32 i 43 cale.

  Podana cena dotyczy 22-calowego modelu Vocatex. Wersja Plus dodatkowo może pełnić rolę monitora.

  Cena:18999.00
 • Powiększalnik Acuity OCR 22 w trybie czytania

  Acuity OCR 22 - powiększalnik stacjonarny z OCR

  Powiększalnik stacjonarny z funkcją odczytywania na głos.

  Acuity OCR to najnowszy powiększalnik czytający na głos. Oparty na sprawdzonej technologii powiększalnika i-See Acuity OCR oferuje funkcjonalność swojego poprzednika oraz najnowsze rozwiązania ułatwiające dostęp. Acuity został wyposażony w ergonomiczny panel kontrolny i ekran dotykowy umożliwiający łatwe sterowanie odczytywaniem tekstu na głos.

  Cena:16399.00
 • Powiększalnik Visio z 24-calowym monitorem

  Visio 24" - powiększalnik stacjonarny

  Bardzo prosty w obsłudze, stacjonarny powiększalnik   z ruchomym stolikiem XY. Ma lekką konstrukcję i estetyczny wygląd. Do obsługi służy (w zależności od wersji) 4 lub 6 przycisków  umieszczonych pod monitorem.
  Panel sterowania z 4 przyciskami
  7 sztucznych kolorów z autofokusem

  Cena:10185.00
 • Powiększalnik Acrobat HD

  Acrobat 22" HD Ultra - powiększalnik stacjonarny

  Nowy powiększalnik stacjonarny jakości HD z kamerą do czytania, do dali i z funkcją lustra oferujący doskonałej jakości obraz oraz możliwość ustawienia jednej z 28 opcji kolorystycznych.

  Dostępny także wariant 22 cale.

  Cena:12999.00
 • Powiększalnik Mano EDU

  Mano EDU - przenośny powiększalnik elektroniczny

  Przenośny powiększalnik MANO EDU to nowoczesne, składane urządzenie, wyposażone w dwie kamery (do powiększania z bliska i z daleka). Obie kamery oferują rozdzielczość Ultra HD 4K i mogą być wyświetlane jednocześnie na 12,5-calowym wyświetlaczu dotykowym dzięki funkcji podziału ekranu.

  Cena:17999.00
 • Unikatoweurządzenie lektorskie E-Bot Pro

  E-Bot Pro - urządzenie lektorskie

  Najnowocześniejszy, elektroniczny, przenośny powiększalnik z funkcją rozpoznawania tekstu, mową syntetyczną i kamerą do dali!

  Unikalna bezprzewodowa technologia!

  Zdalne sterowanie za pomocą ekranu dotykowego!

  Nowość!!! E-bot łączy w sobie cechy powiększalnika i urządzenia lektorskiego. Można  połączyć go z komputerem, ale  posiada także  możliwość bezprzewodowego łączenia się z tabletami z Androidem i z  IPadami. Za pomocą tych ostatnich, oprócz oglądania powiększonych obrazów, można sterować jego funkcjami.

  Cena:18500.00
 • Powiększalnik DaVinci Pro HD

  DaVinci Pro HD/OCR - powiększalnik z funkcją OCR dla całej strony A4

  Uniwersalny powiększalnik HD z funkcją zamiany tekstu na mowę całej strony A4.
  HD • Przetwarzanie tekstu na mowę całej strony (OCR) • Kamera 3 w 1

  DaVinci Pro to wysokiej jakości powiększalnik stacjonarny (CCTV), wyposażony w kamerę Full HD 1080p 3 w 1 i funkcję pełnostronicowego przetwarzania tekstu na mowę (OCR strony A4).

  Cena:19099.00
 • Powiększalnik Merlin Ultra HD

  Merlin Ultra HD - powiększalnik stacjonarny

  Nowoczesny powiększalnik, zapewniający niespotykaną jakość obrazu, dzięki zastosowaniu wysokiej rozdzielczości FullHD. Teraz obraz jest krystalicznie czysty, a barwy tętnią życiem!

  Cena:13699.00
 • Powiększalnik Merlin Elite HD OCR PRO

  Merlin Elite HD OCR - powiększalnik stacjonarny z OCR

  Merlin Elite HD OCR to wysokiej jakości powiększalnik stacjonarny wyposażony w monitor FullHD i funkcję czytania tekstu OCR. Kolor i kontrast w wysokiej rozdzielczości zapewniają piękny, wyraźny obraz i „żywe” kolory. Wyjątkowy design powiększalników Elite umożliwia szerokie pole widzenia. Poczuj radość z czytania dzięki nowej funkcji mowy.

  Cena:20999.00