notatniki brajlowskie

Notatniki brajlowskie to mobilnee urządzenia, które mogą zastąpić komputer czy smartfon. Umożliwiają m. in. sporządzanie i odczytywanie notatek. Notatniki brajlowskie umożliwiają też korzystanie z internetu, obsługują poczetę e-mail, posiadają terminarz, kalkulator, obsługują pliki audio, albo też mogą służyć jako dyktafon. Notatniki połączone z komputerem moga pełnić też rolę monitora brajlowskiego.

 

Sortuj wg:
 • IBAI - niewielki notatnik brajlowski

  IBAI z głosami Acapella - notatnik brajlowski

  Wielofunkcyjne urządzenie dla osób niewidomych

  IBAI jest urządzeniem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Jego funkcje zostały starannie  przemyślane i dopracowane do tego stopnia, że oferują użytkownikowi zupełnie unikalne możliwości, których nie posiadają inne dostępne urządzenia.

  Cena:3600.00
 • Doskonały notatnik brajlowski BrailleSense U2

  BrailleSense U2 - notatnik brajlowski

  BrailleSense U2 - znany i bardzo ceniony, zaawansowany notatnik brajlowski, mogący z powodzeniem zastąpić laptopa. Wyposażony jest we własną łączność z internetem,  3 syntezatory mowy, 2 języki, 32-znakowy monitor brajlowski i wyświetlacz LCD. Zaimplementowane w nim aplikacje są tak zaprojektowane, aby korzystanie z nich było łatwe i przejrzyste dla niewidomych.

  Cena:19000.00
 • nowy model notatnika BrailleSense Polaeis MINI

  BrailleSense Polaris MINI - notatnik brajlowski

  Polaris MINI to kieszonkowe urządzenie posiadające wszystkie funkcje zaawansowanego notatnika brajlowskiego. Jego działanie oparte jest o system Android, który w przyszłości będzie uaktualniany dzięki ścisłej współpracy z firmą Google. Polaris zawiera tradycyjne aplikacje opracowane dla osób niewidomych oraz nowoczesne układy bezprzewodowej transmisji jak również możliwości zdalnego łączenia z użyciem standardów Miracast i TeamViewer.

  Cena:17500.00
 • Mała, 14-znakowa linijka brajlowska

  BraillePen 14 - 14-znakowy monitor brajlowski z funkcją notatnika

  BraillePen 14 to najnowszy model znanych i uznanych na świecie terminali brajlowskich BraillePen.

  BraillePen 14 w całkiem nowej stylistyce posiada 14 znakowy wyświetlacz brajlowski z unikatowymi czujnikami dotykowymi. Wzbogacony również został o tryb aplikacji z funkcjami zegarka, stopera i rozbudowanym notatnikiem.

  UWAGA! Dostępny jest również zestaw:

  - BraillePen 14 z z iPhonem 13 mini 64GB (wybierz wariant),

  Cena:6799.00
 • Notatnik brajlowski BrailleSense Polaris

  BrailleSense Polaris - notatnik brajlowski

  BrailleSense Polaris to najnowszy notatnik z rodziny Braille Sense oparty na systemie Android!

  Braille Sense Polaris wyposażony w system Android oraz program odczytu ekranu – daje osobom niewidomym dostęp do najnowszych technologii. Za pomocą linijki brajlowskiej i syntezy mowy umożliwia osobom niewidomym i słabowidzącym wykorzystywanie aplikacji używanych w najnowocześniejszych tabletach i telefonach pracujących pod kontrolą systemu Android. Instalując aplikacje z Google Play Store można między innymi rozpoznawać tekst, czy korzystać z doskonałej nawigacji.

  Cena:21000.00
 • 12-znakowa linijka BraillePen 12 Touch

  BraillePen 12 Touch - 12-znakowa linijka brajlowska

  Klawiatura BraillePen 12 Touch to znana już doskonale klawiatura BraillePen 12, która została wzbogacona o 12 klawiszy kursora dotykowego, w postaci sensorów, umieszczonych nad linijką brajlowską.

  Współpracuje z iPhonem, iPodem i iPadem.

  UWAGA! Dostępny jest też zestaw z iPhonem w cenie 8499 złotych.

  Cena:5499.00
 • Notatnik brajlowski BrailleNote Touch

  BrailleNote Touch - notatnik brajlowski

  BrailleNote Touch dostępny jest w dwóch wersjach:
  - z 18-znakową linijką brajlowską,
  - 32-znakową linijką brajlowską.

  Wyświetlona pierwotnie cena dotyczy wersji z 18-znakową linijką brajlowską.

  Cena:14499.00
 • Klawiatura i linijka brajkowska Esytime

  Esytime Evolution - notatnik brajlowski

  Nowoczesne urządzenie brajlowskie stanowiące połączenie funkcji notatnika, linijki brajlowskiej oraz komputera. Od teraz nie potrzebujesz oddzielnie komputera i linijki brajlowskiej – Esytime zapewnia wszystko w jednym.

  Esytime wyposażony jest w 32 znakową linijkę brajlowską, 10 znakową klawiaturę brajlowską, 2 joysticki oraz 8 klawiszy funkcyjnych, a także 32 klawisze przywoływania kursora.

  Cena:29599.00
 • Kompletny zestaw ElBraille

  ElBraille - notatnik brajlowski z Windows 10

  ElBraille to przenośny notatnik brajlowski z Windows 10. Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą udźwiękowionego interfejsu i pisma Braille’a oraz brajlowskiej klawiatury typu Perkins. Urządzenie jest przeznaczone dla osób niewidomych oraz dla użytkowników z częściową lub pełną utratą wzroku lub słuchu. Poza oprogramowaniem stworzonym specjalnie dla ElBraille, urządzenie udostępnia funkcjonalność Windows 10 oraz funkcje aplikacji firm trzecich obsługiwane przez czytniki ekranu.

  Cena:17630.00
 • Stacja dokująca ElBraille W40J

  ElBraille W40J – stacja dokująca do notatnika brajlowskiego z Windows 10

  ElBraille to mobilny minikomputer o dużym potencjale funkcjonalnym. Ma niewielką, specjalnie zaprojektowaną obudowę, w której można zadokować monitor brajlowski Focus 40 Blue piątej generacji. Dzięki czemu może być przenośnym notatnikiem brajlowskim, a po podłączeniu monitora video i klawiatury qwerty, biurkowym komputerem stacjonarnym.

  Cena:6735.00
 • Notatnik Inside One z Windows 10

  InsideONE – dotykowy tablet brajlowski

  InsideONE jest nowoczesnym, dotykowym tabletem wyposażonym w system Windows 10 Home. W dotykowym ekranie wykonanym ze szkła Gorilla Glass wygrawerowano klawiaturę brajlowską. Tablet wyposażony został ponadto w 32-komórkowy monitor brajlowski. Wszystkie elementy urządzenia zamknięto w wytrzymałej obudowie z anodyzowanego aluminium. 10 cali ekranu jest w pełni dostępne dla widzących, do ich dyspozycji jest m.in. ekranowa klawiatura QWERTY. Resztę, podzieloną na cztery strefy, zarezerwowano wyłącznie dla osób niewidomych. Strefy te umożliwiają niewidomym korzystanie z różnych funkcji tabletu i poruszanie się w aplikacjach. Strefy te reagują na wiele różnych stuknięć i przeciągnięć, licząc ilość palców stykających się z ekranem.

  Cena:27177.00