lupy elektroniczne

Lupy elektroniczne pełnią rolę poręcznych, czasem wręcz kieszonkowych, powiększalników, które zawsze można mieć przy sobie, by móc przeczytać nawet najdrobniejszy tekst na etykietach produktów, metki czy rozkłady jazdy.

Cechą charakterystyczną lup elektronicznych jest to, że oferują duży stopień powiększania przy relatywnie dużym polu widzenia w stosunku do lup optycznych. Wiele ze współczesnych lup elektronicznych wyposażonych jest w kamery klasy HD, dzięki czemu oferują doskonałą jakość obrazu.

Sortuj wg:
 • Lupa elektroniczna Amigo HD

  Amigo HD - lupa elektroniczna

  Amigo HD jest prostym w obsłudze przenośnym powiększalnikiem, z dużym 7” wyświetlaczem. Zapewnia krystalicznie czysty obraz z dowolnej odległości. Sprawdza się doskonale jako pomoc w pracy, w domu i poza nim.

  Cena:5399.00
 • Lupa Candy 5 HD II - widok ekranu

  Candy 5HD II - lupa elektroniczna

  Candy 5 HD II to bardzo poręczna 5-calowa lupa elektroniczna z unikalnym, ergonomicznym, 3-pozycyjnym uchwytem, ​​który można  trzymać w uniwersalnej pozycji centralnej, do użytku praworęcznego lub leworęcznego. Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość używania Candy 5 HD z rozłożoną podpórką - wtedy działa ona jako lupa stojąca.

  Cena:3100.00
 • 10-calowaLupa elektroniczna Clover 10

  Clover 10 - lupa elektroniczna

  Przenośna lupa elektroniczna posiadająca duży, 10-calowy wyświetlacz i kamerę HD.

   Dzięki obrotowej kamerze umożliwia oglądanie obrazów z bliska jak i z odległości. Jest idealną pomocą dla osób słabowidzących w domu jak i w podróży.

  UWAGA! Opcjonalnie dostępny jest funkcjonalny statyw dla lupy Clover 10.

  Cena:5699.00
 • Lupa elektroniczna Clover 5

  Clover 5 - lupa elektroniczna

  Przenośna, podręczna lupa elektroniczna z wygodnym 5-calowym wyświetlaczem LCD. Jego niewielkie rozmiary i wygodna rączka sprawiają, że jest idealną pomocą dla osób słabowidzących w domu jak i w podróży.

  Cena:2399.00
 • 7-calowa lupa elektroniczna Clover 7s

  Clover 7s - lupa elektroniczna

  Przenośna lupa elektroniczna posiadająca duży, 7-calowy wyświetlacz i kamerę HD.  Dzięki obrotowej kamerze umożliwia oglądanie obrazów z bliska jak i z odległości.

  Dostępny jest również Statyw do Clover 7S.

  Cena:3699.00
 • 10-calowa lupa elektroniczna Compact 10 HD

  Compact 10 HD - lupa elektroniczna

  Compact 10 HD to idealne rozwiązanie do powiększania, czytania gazet, listów i czasopism. Wyjątkowe wysuwane ramię kamery otwiera zupełnie nowy zakres możliwości. Po rozłożeniu ramienia kamery możesz łatwo przeglądać zdjęcia, oglądać opakowania leków, a nawet czytać napisy na okrągłych pojemnikach, bez ograniczania twoich ruchów.

  Cena:6085.00
 • Lupa Compact 10 HD Speech

  Compact 10 HD Speech - lupa elektroniczna z OCR

  Compact 10 HD Speech to idealne rozwiązanie do powiększania i czytania gazet, listów i czasopism. Ale unikalne, wysuwane ramię kamery OCR, otwiera zupełnie nowy zakres możliwości. Z łatwością umożliwia podgląd i odczyt całych stron dokumentów. Poręczny wskaźnik u podstawy Compact 10 HD Speech pokazuje dokładnie, jak prawidłowo ułożyć dokument, który chcesz przeczytać.

  Cena:7355.00
 • Lupy Compact 4 HD

  Compact 4 HD - lupa elektroniczna

  Compact 4 HD to niewielka lupa elektroniczna, która w unikatowy sposób łączy zalety urządzenia przenośnego z funkcjonalnością powiększalnika stacjonarnego.

  Cena:3603.00
 • Lupa elektroniczna Compact 6 HD

  Compact 6 HD - lupa elektroniczna

  Compact 6 HD od Optelec to najnowszej generacji lupa elektroniczna. Posiada funkcje Compact 6 HD Speech, jednak nie jest udźwiękowiona i nie posiada OCR. Jest idealna dla każdego, kto chce używać stylowej lupy wideo z interfejsem dotykowym, jednak woli czytać samemu, niż słuchać odtwarzanego tekstu.

  Cena:4365.00
 • Lupa Compact 6 HD Speech

  Compact 6 HD Speech - udźwiękowiona lupa elektroniczna

  Compact 6 HD Speech to pierwsza przenośna, udźwiękowiona lupa elektroniczna do wygodnego stosowania zarówno stacjonarnie, jak i w podróży. Compact 6 HD Speech ma zaledwie 14 mm grubości, z łatwością mieści się więc w kieszeni. Po dotknięciu jej 6-calowego ekranu, wyraźnym głosem syntetycznym odczytywane są powiększone teksty.

  Cena:7195.00
 • 7-calowa lupa elektroniczna Compact 7 HD

  Compact 7 HD – lupa elektroniczna

  Compact 7 HD to przenośna lupa elektroniczna z 7-calowym, panoramicznym wyświetlaczem, zapewniająca powiększony obraz w jakości HD oraz wyjątkowy komfort czytania zarówno w domu, jak i poza nim.

  Cena:4695.00
 • Lupa elektroniczna Compact+ HD

  Compact+ HD - 4,3-calowa lupa elektroniczna

  Unikatowa lupa elektroniczna Optelec Compact+ HD pozwala czytać powiększony tekst i oglądać powiększone obrazy w rozdzielczości HD, w pełnym kolorze lub w jednym z trybów wysokiego kontrastu. Wielofunkcyjność lupy i jej zintegrowany uchwyt powodują, że Compact+ HD może być używana do czytania książek, czasopism i gazet, do oglądania zdjęć, do zapoznawania się z treścią etykiet produktów spożywczych i leków, zarówno w domu jak i poza nim.

  Cena:2644.00